PSİKOLOG DESTEKLİ DİYET VE BESLENME DANIŞMANLIK MERKEZİ

image

ÜCRETSİZ ÖN GÖRÜŞME

Sizleri yakından tanımak, size en uygun program ve işleyiş hakkında detaylı bilgi verebilmek için ön görüşmelerimiz ücretsizdir. Ofisimizi ziyaret etmek ve diyetisyenimizden bilgi almak isterseniz bizi arayıp ön görüşme randevusu oluşturmanız yeterli.


PSİKOLOG DESTEKLİ DİYET PAKETİ

Sağlıklı beslenme ve kilo kontrolünün önündeki en büyük engellerden biri de motivasyon eksikliği ve pes etmektir. Bunun önüne geçebilmek için sizlere diyetisyen ve psikolog\yaşam koçu eşliğinde tam bir program sunup, psikolojik engelleri ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Paketimizin içerisinde 4 seans diyetisyen görüşmesi ve 4 görüşme psikolog eşliğinde diyet desteği (ücretsiz) bulunmaktadır. Programa başlamak için bizden randevu alıp, kan tahliliniz (arzuya göre) ile birlikte ofise gelmeniz yeterli. Diyetisyen görüşmelerinizde listeleriniz tamamen size özel ve en kolay uygulayabileceğiniz şekilde yazılır. Her hafta geldiğinizde vücut analiz cihazımızla ayrıntılı ölçümünüz yapılır. Bu ölçüm ile vücudunuzdaki yağ oranı, kas kütleniz, iç yağlanmanız, metabolizma yaşınız gibi değerler ayrıntılı olarak ölçülür. Bu değerlere ve sizin isteklerinize göre haftalık diyet listeniz yazılır ve her hafta listeniz değişir. Sizin isteğinize göre özel, sağlıklı tarifler ve içecekler listeye eklenir. Diyetisyen görüşme seansından sonra psikolog görüşmesi başlar. Psikoloğunuz ile birlikte o haftanın değerlendirmesi yapılır. Diyetinizde sizi zorlayan ve eksik kısımlar birlikte tartışılıp çözüm önerileri ve motivasyon sağlanır. Günlük beslenme rutinleriniz ve yeme alışkanlıklarınız değerlendirilip sorun tespit edilen kısımlar hakkında çözüm odaklı yaklaşılır. Psikolog ve diyetisyen eşliğinde bir beslenme programı uygulanarak, beslenme davranışlarının yaşam tarzı haline getirilmesi sağlanır ve kişinin kısa vadeli değil, uzun vadeli ve kalıcı bir çözüme ulaşılması sağlanır.Psikolog ve diyetisyen eşliğinde bir beslenme programı uygulanarak, beslenme davranışlarının yaşam tarzı haline getirilmesi sağlanır ve kişinin kısa vadeli değil, uzun vadeli ve kalıcı bir çözüme ulaşılması sağlanır.


PSİKOLOG DESTEKLİ ONLİNE DİYET PAKETİ

Ofise gelmeye zamanınız yoksa, başka şehirde yaşıyorsanız veya ofise gelemiyorsanız online diyet hizmeti tam size göre. Bizi arayıp online görüşme randevusu almanız yeterli. Online görüşmede, diyetisyenimiz sizin isteğinize göre sizinle sesli, görüntülü veya yazılı olarak iletişime geçerek, işleyişin nasıl olduğu ve nasıl ilerleneceği hakkında bilgilendirmede bulunur. Size özel ve en rahat şekilde uygulayabileceğiniz bir program hazırlayabilmek için sizin ve beslenme rutinleriniz hakkında bilgi alınır. Kan tahliliniz (arzuya göre) ve sizden alınan bilgilerle liste hazırlanmaya başlanır. Bu listeler sizin isteğinize ve uygulayabilme şeklinize göre hazırlanır ve her hafta listeniz değişir. Sizin isteğinize göre özel, sağlıklı tarifler ve içecekler listeye eklenir. Diyetisyen görüşmenizin hemen ardından psikolog görüşmesine geçilir. Psikolog görüşmesi diyet üzerine olan bir görüşmedir ve ilk amacımız sizin diyet motivasyonunuzun sağlanması ve devamlılığıdır. Online diyet paketinde takıldığınız ve sormak istediğiniz yerleri bize whatsapp tan sorma imkanı sayesinde hedefimize en doğru ve kolay şekilde ulaşılır.


DİYET PAKETİ (YÜZ YÜZE VEYA ONLİNE)

Bu paketimizde haftada 1, ayda 4 seans diyetisyen görüşmesi bulunmaktadır.Görüşmelerimizi sizin tercihinize göre online veya yüz yüze gerçekleştirebiliyoruz. Yüz yüze görüşmelerimizde her hafta geldiğinizde vücut analiz cihazımızla ayrıntılı ölçümünüzü yapıyoruz. Bu ölçüm ile vücudunuzdaki yağ oranı, kas kütleniz, iç yağlanmanız, metabolizma yaşınız gibi değerleri ayrıntılı olarak ölçüyoruz. Bu değerlere ve sizin isteklerinize göre haftalık diyet listenizi yazıyoruz ve her hafta diyet listenizi değiştiriyoruz. Bunun dışında diğer günlerde de bize whatsapp üzerinden soru sorma imkanınız bulunmaktadır. Online görüşmelerimizde de sizin isteğinize göre görüntülü, sesli veya yazılı olarak gerçekleştirebiliyoruz. Tartım sonucunuza ve sizin isteklerinize göre bir değerlendirme yapıp haftalık diyet listenizi yazıyoruz ve her hafta diyet listenizi değiştiriyoruz. Bunun dışında diğer günlerde de yüz yüze diyet paketimizde olduğu gibi diyetisyenimize whatsapp üzerinden soru sorma imkanınız bulunmaktadır.


PSİKOTERAPİ (YÜZ YÜZE VEYA ONLİNE)

Terapi hizmetlerimiz tamamen kişinin problemlerine özgün olarak kişinin ihtiyaçlarına göre belirlenir. Psikoterapi seanslarımız duygu, düşünce ve davranış alanlarında bulunan problemleri saptayarak yaşam kalitenizi yükseltmek, sorun yaratan belirtileri azaltma ve çözüme kavuşturmak için tasarlanmış ruh sağlığı hizmetimizdir. Bilişsel-Davranışçı Terapi, Şema Terapi, Psikodinamik Terapi, Çift ve Aile Terapisi, Davranışçı terapi gibi geçerliliği ve etkinliği kanıtlanmış psikoterapi hizmetlerinden yararlanılır ve kişinin durumuna göre kullanılır.


KURUMSAL BESLENME VEYA PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

Kurumsal beslenme\psikolojik danışmanlığında şirketlere beslenme danışmanlığı, psikolojik danışmanlık, projeler ya da menü planlaması gibi konularda hizmet vermekteyiz. Bu programımız kurumunuzun ihtiyacına göre özel olarak hazırlanır. Eğitim seminerleri, çalışanlara özel menü planlama, kurum çalışanlarında beslenme danışmanlığı, kurumsal yemek ve menü planlama, atölye çalışması, proje çalışması gibi konularda çalışmaktayız. Programımız hakkında detaylı bilgi almak veya sizler için özel bir program hazırlanmasını istiyorsanız bizim ile iletişime geçmeniz yeterli.+90 544 290 92 88

Hatay Metro Çıkışında Brew Mood'un Yanı,
Bambino'nun Üstündeyiz.

izmirdiyetpsikolojim@gmail.com
izmirdiyetpsikolojim
izmirdiyetpsikolojim